خدمات پشتیبانی رولزرویس

خدمات پشتیبانی رولزرویس برای موتورهای شرکت هواپیمایی کره‌ای

خدمات پشتیبانی رولزرویس برای شرکت هواپیمایی T’way

شرکت هواپیمایی T’way کره جنوبی، قرارداد ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری از موتورهای ترنت۷۰۰ را با شرکت رولزرویس به امضا رسانده‌است. بر اساس این توافق، شرکت رولزرویس در چارچوب طرح جامع نگهداری و پشتیبانی TotalCare خود، از موتورهای توربوفن ترنت۷۰۰ نصب‌شده بر روی سه فروند هواپیمای ایرباس A330-300 شرکت T’way پشتیبانی خواهد کرد. این نخستین قرارداد سرویس امضاشده بین رولزرویس و این شرکت کره‌ای به شمار می‌رود.

بخش عمده ناوگان شرکت T’way، از هواپیماهای باریک‌پیکر بوئینگ ۷۳۷ مجهز به موتورهای CFM56 تشکیل شده‌است. هواپیماهای ایرباس A330 شرکت T’way اخیرا به ناوگان عملیاتی آن افزوده شده‌اند و به تدریج از آن‌ها برای پروازهای بین‌المللی استفاده می‌شود. یکی از نخستین مقاصد پروازی آن‌ها سنگاپور است. این شرکت پیش از این با نام خطوط هوایی هانگ‌سانگ به صورت یک خط پروازی ارزان‌قیمت در کره جنوبی فعالیت می‌کرد.

این شرکت در سال ۲۰۱۸، رکورد سومین شرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت جهان از حیث عملکرد را به ثبت رساند. در آن سال، شرکت T’way بیش از ۲.۵ میلیون مسافر در پروازهای داخلی و بالغ بر ۴.۵ میلیون مسافر در پروازهای بین‌المللی جابجا کرد. این شرکت در سپتامبر ۲۰۱۰ فعالیت خود را آغاز کرده و هم‌اکنون به ۳۸ مقصد داخلی و بین‌المللی مختلف پرواز دارد.

منبع:

travelandaviation

#رولزرویس #موتور توربوفن #موتور ترنت #موتور هوایی

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها