سفارش جدید برای میتسوبیشی از ازبکستان

سفارش جدید برای میتسوبیشی از ازبکستان

بخش تولید توان میتسوبیشی وابسته به صنایع سنگین میتسوبیشی ژاپن، از دریافت سفارش برای یک مجموعه از تجهیزات تولید توان روزآمد مبتنی بر توربین گاز M701JAC خبر می‌دهد. قرار است این تجهیزات در فاز سوم نیروگاه Navoi در ازبکستان نصب شود. مالکیت این نیروگاه سیکل ترکیبی حرارتی به شرکت ملی برق ازبکستان متعلق است.

نیروگاه مذکور توان خروجی معادل ۶۰۰ مگاوات دارد و حرارتی معادل ۲۰۰ گیکاکالری در ساعت تولید می‌کند. انتظار می‌رود بهره‌برداری عملیاتی از این نیروگاه در سال ۲۰۲۶ آغاز شود. این سومین سفارش برای تجهیزات میتسوبیشی جهت نصب در نیروگاه Navoi ازبکستان بشمار می‌رود.

بخوانید: “سفارش دو واحد توربین گاز پرقدرت میتسوبیشی برای نیروگاه سیکل ترکیبی ازبکستان

این نیروگاه در فاصله ۳۶۰ کیلومتری جنوب غربی تاشکند پایتخت ازبکستان واقع شده‌است. پیش از این، شرکت ژاپنی میتسوبیشی در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۹، توربین گاز و تجهیزات جانبی برای نصب در فازهای اول و دوم این نیروگاه را تامین کرده‌است. میتسوبیشی تاکنون سفارش‌های زیادی برای توربین‌های گاز پرقدرت کلاس اف و کلاس JAC دریافت کرده‌است.

سفارش اخیر، سیزدهمین سفارش از این دست و پنجمین سفارش برای توربین گاز کلاس JAC محصول میتسوبیشی در این کشور آسیای میانه بشمار می‌رود. ماشین‌های ژاپنی ۹۰ درصد بازار توربین‌های گاز پرقدرت نیروگاهی‌ نصب‌شده در ازبکستان را در اختیار دارند.

منبع:

power.mhi

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها