برنامه پنج ساله کاری آنسالدو انرجیا

آنسالدو انرجیا برنامه کاری جدید خود را تصویب کرد

برنامه پنج ساله کاری آنسالدو انرجیا

آنسالدو انرجیا اعلام کرد که هیات مدیره این شرکت، طرح صنعتی شامل برنامه کاری برای پنج ساله منتهی به سال ۲۰۲۷ را به تصویب رسانده‌است. پیش از این، مجمع سهامداران این شرکت در تابستان سال ۲۰۲۲، چارچوب‌های کلی برای برنامه پنج ساله کاری آنسالدو انرجیا را مورد بحث و بررسی قرار داده بود. این در حالی است که آنسالدو انرجیا در سال‌های اخیر، با مشکلات متعدد اقتصادی و بحران ناشی از اعتصابات گسترده کارکنان دست به گریبان بوده‌است.

برنامه مذکور، به طور ویژه بر گسترش در حوزه توربین‌های گاز و همچنین افزایش فعالیت در حوزه انتقال انرژی تمرکز دارد. بر این اساس، حفاظت از خطوط کسب‌وکاری سنتی، با تمرکز بیشتر بر فروش توربین‌های‌ گاز پرقدرت برای تولید توان، با نگاه ویژه به بازارهای بین‌المللی و افزایش سهم در بازار سرویس، مورد تاکید قرار گرفته‌است. در حوزه انتقال انرژی نیز، بکارگیری طرح‌های ابتکاری و نوآورانه در عرضه سامانه‌های ذخیره‌سازی انرژی و همچنین تولید و نگهداری هیدروژن، مورد تاکید واقع شده‌است.

بنابر مصوبه هیات مدیره آنسالدو انرجیا، برای عملیاتی‌شدن این برنامه، افزایش سرمایه معادل ۵۸۰ میلیون یورو در سهام این شرکت رخ خواهد داد. همچنین با حمایت دولت ایتالیا، دویست میلیون یورو از وام‌های بانکی دریافتی توسط این شرکت، مشمول استمهال شده‌است. این تحولات در حالی رخ می‌دهند که اخیرا مدیرعامل جدید برای آنسالدو انرجیا انتخاب شده و امید می‌رود این شرکت با عبور از بحران‌های سال‌های اخیر، در مسیر کسب‌وکاری عادی خود قرار گیرد.

نزدیک به ۸۸ درصد از سهام آنسالدو انرجیا به شرکت CDP، به‌عنوان یک نهاد ملی اقتصادی ایتالیا با سابقه فعالیت از سال ۱۸۵۰ تاکنون تعلق دارد و ۱۲ درصد دیگر آن، در اختیار شرکت چینی شانگهای الکتریک است.

منبع:

powerengineeringint

#آنسالدو انرجیا #توربین گاز صنعتی

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی