قرارداد سه ساله آنسالدو در نیجریه

امضای قرارداد سه ساله آنسالدو با Geregu Power در نیجریه

قرارداد آنسالدو در نیجریه

آنسالدو انرجیا قصد دارد تا نیروگاه ۴۳۵ مگاواتی Geregu Power در ایالت کوگی نیجریه را بازسازی کند. ارزش این قرارداد سه ساله آنسالدو با Geregu Power، حدود ۳۲ میلیون یورو برآورد شده و تامین قطعات یدکی و ارائه خدمات تعمیر و نگهداری را دربرمی‌گیرد. تامین قطعات یدکی بطور کامل توسط آنسالدو انرجیا در ایتالیا و ارائه خدمات تعمیر و نگهداری توسط شرکت تابعه آن، آنسالدو انرجیا نیجریه، در لاگوس انجام خواهد شد. انتظار می‌رود که فعالیت‌ها در زمینه بازسازی اساسی این نیروگاه از اوایل سال ۲۰۲۳ کلید بخورد.

نیروگاه Geregu توسط دولت فدرال نیجریه ساخته شده و در فوریه ۲۰۰۷ مورد بهره‌برداری قرار گرفته‌است. این نیروگاه از سه سیکل ساده با سوخت گاز طبیعی تشکیل شده که مجهز به واحدهای توربین گازی STG5-2000E محصول زیمنس است و دارای ظرفیت نصب‌شده ۴۳۵ مگاوات است. این واحدهای توربینی با نام‌های GT12، GT11 و GT13 شناخته می‌شوند.

این نیروگاه بطور متوسط، ۱۰ درصد کل برق تولیدی در نیجریه را تامین می‌کند. تمامی خدمات تعمیر و نگهداری ارائه‌شده توسط آنسالدو انرجیا، شامل آموزش در حین کار و نظارت توسط مهندسان محلی در کارخانه خواهد بود تا از انتقال دانش کافی و تقویت همکاری بین دو شرکت اطمینان حاصل شود.

” بخوانید: همکاری آنسالدو انرجیا و Energy Dome برای ذخیره انرژی

بنابر اعلام معاون اجرایی آنسالدو انرجیا، نیجریه با بیش از ۲۱۰ میلیون نفر، کشوری در حال توسعه است و در نتیجه تقاضای زیادی در زمینه تولید انرژی با استفاده از نیروگاه‌های آن وجود دارد. تصمیم برای سرمایه‌گذاری در یک ساختار محلی، ناشی از نیاز به مدیریت و نظارت بهتر بر دارایی‌ها و نیازهای مشتریان است.

” بخوانید: بازسازی نیروگاه نیجریه توسط جنرال الکتریک

با مهارت‌های فنی، انعطاف‌پذیری لازم و تجربه‌ای که در نیروگاه‌های مشابه بدست آمده، می‌توان بهترین راه‌حل‌ها را در اختیار این کشور بزرگ قرار داد تا امکان افزایش کارایی و قابلیت اطمینان ناوگان تولید برق نصب‌شده فراهم شود.

 

منبع:

dieselgasturbine

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی